Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podstawy układania planu treningowego dla początkujących


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

byku1502
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Podstawy układania planu treningowego dla początkujących

Witam, jestem początkującym "siłaczem" ;-) o diecie i suplementacji dużo czytałem, jednak nie wiem kompletnie jak ułożyć plan treningowy, a konkretnie jakie partie mieśni łączyć w jeden trening. Wstępnie sobie ustaliłem że w poniedziałek i czwartek trenuje klatke, brzuch i triceps. We wtorek i piątek trenuje nogi i biceps. Czy 3 dni przerwy w tygodniu to dużo?


  • 0

Marynarz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 3
83
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:170
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Podstawy układania planu treningowego dla początkujących
Osobiscie jestem zwolennikiem ogólnorozwojowki na poczatek, natomiast jesli juz trening systemem split to na pewno nie tak jak sobie to rozpisales, gdyz duze partie miesniowe potrzebuja znacznie więcej czasu na regenerację. Poza tym powinieneś posiadac rowniez plecy i barki ktore tez trzeba trenowac
  • 1
Dołączona grafika

byku1502
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podstawy układania planu treningowego dla początkujących
Dzięki za odpowiedź ;-) w takim razie jakie partie miesniowe laczyc w jeden trening? Jak rozdzoelic je pomiędzy poszczególne dni? Proszę o wyrozumiałość
  • 0

Marynarz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 3
83
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:170
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Podstawy układania planu treningowego dla początkujących
Jesli FBW to 3x w tygodniu, wszystkie partie na jednym treningu. Propozycje i zasady w podwieszonych postach znajdziesz. Jesli split to 4x w tygodniu, np. Klatka + Biceps, Plecy same, Barki + Triceps, Nogi same, na koniec kazdego treningu Brzuch 1lub 2 ćwiczenia oraz w miare mozliwosci cardio. Ponadto w dni nietreningowe tez aeroby.
  • 1
Dołączona grafika

byku1502
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podstawy układania planu treningowego dla początkujących

Jesli FBW to 3x w tygodniu, wszystkie partie na jednym treningu. Propozycje i zasady w podwieszonych postach znajdziesz. Jesli split to 4x w tygodniu, np. Klatka + Biceps, Plecy same, Barki + Triceps, Nogi same, na koniec kazdego treningu Brzuch 1lub 2 ćwiczenia oraz w miare mozliwosci cardio. Ponadto w dni nietreningowe tez aeroby.

 

Dzięki, o to mi chodziło, myślę ze reszty dowiem sie przegladajac podobne tematy na forum


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024