Skocz do zawartości


Zdjęcie

Naturalne wybielanie zębów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Fabryka Siły
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1983 postów
  • Pomógł: 2988
5
Neutralna
  • Lokalizacja:fabrykasily.pl
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Naturalne wybielanie zębów

Wybielanie zębów stało się dziś bardzo modne. Wielu dentystów skarży się, że zapanowała wręcz moda na biały uśmiech. Rzadko kto chce dziś leczyć zęby, głównie chodzi bowiem o ich ładny i estetyczny, zewnętrzny wygląd, a nie prawdziwe zdrowie. Wybielanie zębów chemicznymi metodami, które stosuje się obecnie na potęgę jest bardzo szkodliwe dla szkliwa oraz późniejszej kondycji zębiny. Czy można więc polegać na naturalnych sposobach wybielania i czy naprawdę są skuteczne?

 

www.fabrykasily.pl/porady/naturalne-wybielanie-zebow


  • 0

konikpolny
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Naturalne wybielanie zębów

Owszem jest modne, ale są tez tego skutki uboczne - przede wszystkim podrażnione dziąsła. najlepiej wybielać zęby u dentysty a nie na własną rękę. A na podrażnione dziąsła najlepszy żel Oreel. 


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Naturalne wybielanie zębów

Owszem jest modne, ale są tez tego skutki uboczne - przede wszystkim podrażnione dziąsła. najlepiej wybielać zęby u dentysty a nie na własną rękę. A na podrażnione dziąsła najlepszy żel Oreel. 

Ja natomiast na podrażnione dziąsła polecam płyn do płukania ust Dentosept - jest do dostępny bez recepty w aptece lek ziołowy na alkoholu, którym należy płukać jamę ustną od 1 do 3 razy dziennie.

Już po jednym dniu dziąsła są znacznie mniej podrażnione, a po 3 - 5 dniach nawet stany zapalne dziąseł zazwyczaj są wyleczone.

 

W kwestii wybielania zębów polecam co 2 - 3 miesiące wymieniać szczoteczkę do zębów na nową, gdyż tylko w miarę nowa szczoteczka jest w stanie dobrze doczyszczać zęby.

Dobrze jest też wybrać sobie w drogerii lub w aptece jakąś łagodnie wybielającą pastę do zębów - pani farmaceutka w aptece lub ekspedientka w drogerii powinna umieć coś doradzić.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024