Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan treningowy po nieudolnym rok stażu z SW


5 odpowiedzi w tym temacie

BartezAttack
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan treningowy po nieudolnym rok stażu z SW

Witam. w SW jestem od ponad roku. Po takim stażu powinienem potrafić wykonać MU, albo chociaż podciągnąć się bezproblemowo z minimum 10 razy na serię. ale treningi robiłem nie regularnie i nieschludnie, no i pewnie dlatego taki słaby progres miałem. obecnie zrobiłem sobie 2 miesiące przerwy aby teraz powrócić i zacząć wszystko od nowa i pożądnie. Pozdrawiam


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy po nieudolnym rok stażu z SW

Co to jest "mu"?

Jak wyglądał trening?


  • 0

KRP
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy po nieudolnym rok stażu z SW
Muscle ups- wejscie silowe nad drazek dla niekumatych
  • 0

BartezAttack
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy po nieudolnym rok stażu z SW

Głównie to ćwiczyłem 2,3 razy w tygodniu. osobno każdego dnia - push day, pull day, abs day. Masa mięśniowa owszem, poszła mi w górę, w przeciągu tego roku, około 9 kg w góre, sylwetka moja wyglądała bardzo ciekawie, ale niestety progres siły już nie szedł w parze z tym. pod koniec, zacząłem ćwiczyc metodą Full body (pompki/dipy etc na barki, klatke, triceps, podciganie szerokie i wąskie na bicka) i myślę że ta metoda lepiej mi służyła. Ale czekam na opinie jakiś doświadczonych 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy po nieudolnym rok stażu z SW

Muscle ups- wejscie silowe nad drazek dla niekumatych

Teraz skumałem. Cały czas myślałem że SW chodzi mu o sztuki walki, a "MU" jedynie skojarzyło mi się z krową XD

 

 

Głównie to ćwiczyłem 2,3 razy w tygodniu. osobno każdego dnia - push day, pull day, abs day. Masa mięśniowa owszem, poszła mi w górę, w przeciągu tego roku, około 9 kg w góre, sylwetka moja wyglądała bardzo ciekawie, ale niestety progres siły już nie szedł w parze z tym. pod koniec, zacząłem ćwiczyc metodą Full body (pompki/dipy etc na barki, klatke, triceps, podciganie szerokie i wąskie na bicka) i myślę że ta metoda lepiej mi służyła. Ale czekam na opinie jakiś doświadczonych 

Nie okłamujmy się bez ciężaru nie zbudujesz siły, jeśli chodiz o budowę mięśni jest tu ona też sporo ograniczona.

 

Przenoszę do odpowiedniego działu.


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy po nieudolnym rok stażu z SW

Witam :)
Bardzo ciekawe pytanie.
W SW często tak bywa, że przestajemy obserwować dalsze postępy. 
Na przykład dochodzimy do 15 podciągnięć i dalej nie idzie.
W tedy całkiem możliwe, że mamy zmienić nieco trening i na przykład 
dodać więcej powtórzeń na poręczach lub pompkach. Jak jeszcze możemy zwiększyć siłę ?
Dobrą metodą jest wykonanie ćwiczeń izometrycznych. Kiedy po całym treningu na koniec wykonujemy jeszcze trzymanie w spięciu na drążku w 3 pozycjach z przytrzymaniem od 5 do 10 sekund. Broda nad drążkiem, środek i z wyprostowanymi rękami. I jak wcześniej było powiedziane dodatkowy ciężar. Zapraszam jeszcze do przeczytania mojego art. na fabryce.
http://www.fabrykasi...wiekszenie-sily

http://www.fabrykasi...-trening-silowy

Pozdrawiam :)


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Dodaj odpowiedź



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024