Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak to rozpisać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

Zbynio156
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak to rozpisać?

Witam bedzie to grogi cylk pierwszy to byla meta enantan deca w ilosci 250 /25 /20 srednio mi poszlo lecz to wina jakosci towaru. Teraz mam do dyspozycji 300 szt wina 40 enanha i 40 boldenonu plus odblok 3 listki clomidu i 3 x hgc 5000 waze prawie 90 kg i zamierzam ruszyc z kuracja za jakies 2 miesiace treningi na sucho zaczynam od nastepnego tygodnia czy pomozecie mi to rozpisac na jakies 16 tyg


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

Wpierw uzupenij ankietę http://forum-kultury...zadasz-pytanie/


  • 0

Zbynio156
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

Wiec cwwicze od 2 tat z przerwą 4 miesieczną w okresie letnim mam 31 lat i chwilowo 88 kg po ostatniej kuracji doszedłem do 94 kg lecz praca powoduje duże spadki . skończyła się w grudniu 2014 r jesli chodzi o srodki to było już grane meta oxa enanthan deca winstrol . Mam teraz zakupione z firmy malaya 100 % oryginał zagraniczne zródło holenderkie winstrol w tab 300 szt enanthan 250 40szt oraz boldenon 200 40 szt plus odbloki holenderskie hcg 3x5000 i grecki clomid 3 listki celem jest dosuć sucha masa ze stałymi przyrostami myslałem 

 

600 boldka

750 enanthana 

tygodniowo 

do tego codziennie winko po 40 mg 


  • 0

klajta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 778 postów
  • Pomógł: 12
31
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Dwór Maz.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, siłownia, motoryzacja
  • Staż [miesiące]:jakiś jest
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:124
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:160
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:104

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

Grubo z tym teściem jak na początek.


  • 0

Zbynio156
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

Grubo z tym teściem jak na początek.

Chodzi o ten który skończył się w grudniu tak ? jesli tak to było go tyle bo był słabej jakości steżenie raczej zaniżone z deca było tak samo za to meta działała zadziwiajaco lecz gdy odstawiłem po 7 tyg mete wszystko stanęło więc spisuje tamtą kurację na straty 


  • 0

Zbynio156
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

Wpierw uzupenij ankietę http://forum-kultury...zadasz-pytanie/

Wiec cwwicze od 2 tat z przerwą 4 miesieczną w okresie letnim mam 31 lat i chwilowo 88 kg po ostatniej kuracji doszedłem do 94 kg lecz praca powoduje duże spadki . skończyła się w grudniu 2014 r jesli chodzi o srodki to było już grane meta oxa enanthan deca winstrol . Mam teraz zakupione z firmy malaya 100 % oryginał zagraniczne zródło holenderkie winstrol w tab 300 szt enanthan 250 40szt oraz boldenon 200 40 szt plus odbloki holenderskie hcg 3x5000 i grecki clomid 3 listki celem jest dosuć sucha masa ze stałymi przyrostami myslałem 

 

600 boldka

750 enanthana 

tygodniowo 

do tego codziennie winko po 40 mg 


  • 0

klajta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 778 postów
  • Pomógł: 12
31
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Dwór Maz.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, siłownia, motoryzacja
  • Staż [miesiące]:jakiś jest
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:124
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:160
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:104

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?
A co ty tam rozpisałeś? Ni cholera się rozczytać 200/25/20 co to jest?
  • 0

Zbynio156
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

A co ty tam rozpisałeś? Ni cholera się rozczytać 200/25/20 co to jest?

250 mety 25 enanthana i 20 deki


  • 0

klajta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 778 postów
  • Pomógł: 12
31
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Dwór Maz.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, siłownia, motoryzacja
  • Staż [miesiące]:jakiś jest
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:124
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:160
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:104

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

Kolego polski teść stężenie 100mg/1ml, bioniche 300mg/1ml. Wziąłeś 25 rozpisz to na tygodnie ile mg w tyg. :)


  • 0

Zbynio156
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

Kolego polski teść stężenie 100mg/1ml, bioniche 300mg/1ml. Wziąłeś 25 rozpisz to na tygodnie ile mg w tyg. :)

teść i deca było genezisa każde po 250 i meta pmp najpierw co 5 dni potem co trzy deca razem z tesciem plus 30 mg mety dziennie teraz planuje 40 enanthana 250 boldenon 200 i winstrol 300 szt

 

po trzy strzały każdego tygodniowo plus 40 mg wina dziennie firmy malaya 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

Wiec cwwicze od 2 tat z przerwą 4 miesieczną w okresie letnim mam 31 lat i chwilowo 88 kg po ostatniej kuracji doszedłem do 94 kg lecz praca powoduje duże spadki . skończyła się w grudniu 2014 r jesli chodzi o srodki to było już grane meta oxa enanthan deca winstrol . Mam teraz zakupione z firmy malaya 100 % oryginał zagraniczne zródło holenderkie winstrol w tab 300 szt enanthan 250 40szt oraz boldenon 200 40 szt plus odbloki holenderskie hcg 3x5000 i grecki clomid 3 listki celem jest dosuć sucha masa ze stałymi przyrostami myslałem 

 

600 boldka

750 enanthana 

tygodniowo 

do tego codziennie winko po 40 mg 

dawki ciężko powiedzieć bo to malay XD

 

1-16 bold 1g c8d

1-18 enan 500mg c4d

10-19 wino 40-50mg cd

 

hcg dajesz w 8 tygodniu 5000jm podzielone na 2500jm z odstępem 3d w 15 tyg to samo i po skończeniu wina po czym wchodzisz na clom 100mg przez tydzień, kolejne 4tyg po 50mg

 

Na przyszłość nie oszczędzaj na środkach, pmp, malay, genesis to same perły i się nie zdziw jak będziesz musiał podbijać dawke XD


  • 0

Zbynio156
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

dawki ciężko powiedzieć bo to malay XD

 

1-16 bold 1g c8d

1-18 enan 500mg c4d

10-19 wino 40-50mg cd

 

hcg dajesz w 8 tygodniu 5000jm podzielone na 2500jm z odstępem 3d w 15 tyg to samo i po skończeniu wina po czym wchodzisz na clom 100mg przez tydzień, kolejne 4tyg po 50mg

 

Na przyszłość nie oszczędzaj na środkach, pmp, malay, genesis to same perły i się nie zdziw jak będziesz musiał podbijać dawke XD

Nie wiem jak się malaya prezentuje w polsce ale w holandii jest dosć popularna teraz łatwiłem gościowi 20 x susta i 250 mety to po tym mniał taki przyrost że nie jeden by pozazdrościł . To tego boldka wychodzi prawie 1000mg na 8 dni tak? 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

Ja tam bym malaya za darmo nie przybił XD

Zresztą nie ważne, nie o tym temat 1g czyli nie prawie a równo 1000mg c8d.


  • 0

Zbynio156
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

Ja tam bym malaya za darmo nie przybił XD

Zresztą nie ważne, nie o tym temat 1g czyli nie prawie a równo 1000mg c8d.

więc jakie firmy były my na miejscu balkan ?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

Popytaj się u siebie co dobre. Ogólnie o bolda dobrego ciężko, jak trafisz na oryginał to boldemax dobrze miecie, tyle że wałów też sporo lata. Możesz także celować w generyki właśnie jak balkan, ap czy shree ale pamiętaj że to drogi środek i i tak latają podróbki czy nawet legit ma zaniżone stężenie (przynajmniej w alpha).

 

Dobry bold i dawka mniejsza wystarczy, jak będzie deklarowane stężenie 600-700mg już da radę.


  • 0

Zbynio156
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

Popytaj się u siebie co dobre. Ogólnie o bolda dobrego ciężko, jak trafisz na oryginał to boldemax dobrze miecie, tyle że wałów też sporo lata. Możesz także celować w generyki właśnie jak balkan, ap czy shree ale pamiętaj że to drogi środek i i tak latają podróbki czy nawet legit ma zaniżone stężenie (przynajmniej w alpha).

 

Dobry bold i dawka mniejsza wystarczy, jak będzie deklarowane stężenie 600-700mg już da radę.

zakupiłem malaya bo zasugerowałem sie zaobserwowanymi efektami kolegi ktoremu robiłem strzały z susty miał duże przyrosty sporo poszło mu w nogi ale góra też zadowalająca i dlatego zakupiłem malaya może jest szansa że to oryginał o czym byłem zapewniany


  • 0

Zbynio156
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

Popytaj się u siebie co dobre. Ogólnie o bolda dobrego ciężko, jak trafisz na oryginał to boldemax dobrze miecie, tyle że wałów też sporo lata. Możesz także celować w generyki właśnie jak balkan, ap czy shree ale pamiętaj że to drogi środek i i tak latają podróbki czy nawet legit ma zaniżone stężenie (przynajmniej w alpha).

 

Dobry bold i dawka mniejsza wystarczy, jak będzie deklarowane stężenie 600-700mg już da radę.

 

zakupiłem malaya bo zasugerowałem sie zaobserwowanymi efektami kolegi ktoremu robiłem strzały z susty miał duże przyrosty sporo poszło mu w nogi ale góra też zadowalająca i dlatego zakupiłem malaya może jest szansa że to oryginał o czym byłem zapewniany

Mam jeszcze jedno małe pytanko odnośnie kuracji dla mojego kolegi bo juz od dłuższego czasu zastanawia się co może połaczyć ze sobą by było dobrze jest podatny na gineko i ma juz z młodości małe skutki tego działania czy jest dla niego jakieś odpowiednie połączenie ?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

Jak ma gino niech idzie na operację, jest refundowana z NFZ a jak wytną całe gruczoły gino nigdy już nie wróci.

 

Ewentualnie zawsze może do cyklu dorzucać tamox, ale jednak to też nie są cukierki.


  • 0

Zbynio156
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

Jak ma gino niech idzie na operację, jest refundowana z NFZ a jak wytną całe gruczoły gino nigdy już nie wróci.
 
Ewentualnie zawsze może do cyklu dorzucać tamox, ale jednak to też nie są cukierki.


  • 0

Zbynio156
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to rozpisać?

Jak ma gino niech idzie na operację, jest refundowana z NFZ a jak wytną całe gruczoły gino nigdy już nie wróci.

 

Ewentualnie zawsze może do cyklu dorzucać tamox, ale jednak to też nie są cukierki.

Przekaże mu ale to dopiero jak wróci do polski za pare miesięcy ale wracając do tematu to  jest jakis zestaw srodków mniej aromatycznych które mógł by zaaplikowac najlepiej taka kuracja na 3 mies i co z tym tamoxem kiedy bo chyba nie codziennie ? słyszałem że dobrze jest dwa dni przed i dwa dni po przyjeciu saa domiesniowo ale jak wspomniałem wcześniej słyszałem ale patrząc na nasze wcześniejsze rozmowy wydaje mi się że coś poradzisz


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024