Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

Buntowniczka21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?
Witam,

Jestem w posiadaniu Cleanbuterolu , zastanawiam sie nad braniem tych tabletek.Jestem niezdecydowana poniewaz w internecie stosunkowo malo mozna o nim znalezc , nie wiem czy tak nap5rawde dziala i na jakies zasadzie.Przy braniu trzeba ćwiczyc , stosowac diete?
Dodam ze nie waze 120 kg i chce sie truc bo mi tylka nie chce sie ruszyc.Mam 170 cm wzrostu i waże 62kg, mam problem z tzw "boczkami" i pupą , probowalam wszytskiego , ćwiczylam , stosowalam diete i nic dlatego rozwazam przyjmowanie tych tabletek.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?

Witam,

Jestem w posiadaniu Cleanbuterolu , zastanawiam sie nad braniem tych tabletek.Jestem niezdecydowana poniewaz w internecie stosunkowo malo mozna o nim znalezc , nie wiem czy tak nap5rawde dziala i na jakies zasadzie.Przy braniu trzeba ćwiczyc , stosowac diete?
Dodam ze nie waze 120 kg i chce sie truc bo mi tylka nie chce sie ruszyc.Mam 170 cm wzrostu i waże 62kg, mam problem z tzw "boczkami" i pupą , probowalam wszytskiego , ćwiczylam , stosowalam diete i nic dlatego rozwazam przyjmowanie tych tabletek.


Siema, przykro mi :P ale musisz cwiczyc i trzymac dietke nawet przy clenie. Clenbuterol podwyzsza temperature ciala i tym sposobem tracimy zbedny tluszczyk.
Clenbuterol przemienia tluszcz na energie ktora wypadałoby wykorzystac przy cwiczeniach.
Przemysl nad zakupem spalacza tluszczu np Dyma-Burn Xtreme with Ephedrina™ lub Anabolic Xtreme Stimulant X.
Prostym sposobem mozesz spalic tkanke tluszczowa uzywajac kofeine+aspiryna i np jazde rowerem.
Jezeli jednak chcesz uzyc clena to daj znac i rozpiszemy.

Buntowniczka21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?

Siema, przykro mi :P ale musisz cwiczyc i trzymac dietke nawet przy clenie. Clenbuterol podwyzsza temperature ciala i tym sposobem tracimy zbedny tluszczyk.
Clenbuterol przemienia tluszcz na energie ktora wypadałoby wykorzystac przy cwiczeniach.
Przemysl nad zakupem spalacza tluszczu np Dyma-Burn Xtreme with Ephedrina™ lub Anabolic Xtreme Stimulant X.
Prostym sposobem mozesz spalic tkanke tluszczowa uzywajac kofeine+aspiryna i np jazde rowerem.
Jezeli jednak chcesz uzyc clena to daj znac i rozpiszemy.

Hej ,

Dzieki za odzew.
Mam juz Cleana i chyba jestem zdecydowana hehe.
Ale czy rzeczywiscie jest az tak rewelacyjny jak niektórzy pisza?Slyszalam ze jest to najbardziej" efektywny "spalacz tluszczu .
  • 0

Buntowniczka21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?
Aha i tak przy okazji , z czystej ciekawosci.
Slyszalam ze niektorzy uzywaja do szybkiego spalania tkanki tluszczowej mieszanki :insulina , cytomel , T3... . Nie wiem czy nie przekrecilam nazw.W kazdym badz razie podobno mozna schudnac nawet 10 kg w tydzien . Jakos nie chce mi sie wierzyc , gdyby to dzialalo to tyle ludzi nie mialoby nadwagi.
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?
moze nie 10 kg w tydzien;) ale ze z tymi srodkami to nie zabawa :P to juz dla zaawansowanych :)
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?

Aha i tak przy okazji , z czystej ciekawosci.
Slyszalam ze niektorzy uzywaja do szybkiego spalania tkanki tluszczowej mieszanki :insulina , cytomel , T3... . Nie wiem czy nie przekrecilam nazw.W kazdym badz razie podobno mozna schudnac nawet 10 kg w tydzien . Jakos nie chce mi sie wierzyc , gdyby to dzialalo to tyle ludzi nie mialoby nadwagi.


Hormon tarczycy L3 i L4 ( jest tez mix L3/L4 w jednej tab. ) sa rewelacyjnymi spalaczami ale tak jak pisal powyzej Laska to nie sa suplementy :P :) :D
Insulina moze doprowadzic do śpiączki i sa do zastrzyki ktore uzywamy codziennie najlepiej z hormonem wzrostu.
Hormony/Insulina moga wyrządzić duzo szkód w organizmie nawet po zaprzestaniu uzywania wiec nie POLECAM :D
Kolezanko nie warto uzywac amatorsko ww srodkow :D

Buntowniczka21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?
W jaki sposob jest najlepiej cwiczyc przy Cleanie? Studiuje dziennie i pracuje wiec nie mam za duzo wolnego czasu a jak juz mam to niestety brakuje sil i motywacji. Narazie moglabym skakac na skakance i chodzic na spacery tj marszem polaczonym z truchtem , potem moze sciagne z domu rower i rolki.Wiem ze to zaden wyczyn ale jak narazie na silownie nie stac mnie hehe .

Jezeli chodzi o diete , kiedys stosowalam Norweska , odpowiadala mi , chodzilam najedzona a i jadlospis jest jako taki z tym ,że teraz troche bym zmodyfikowala . Zaraz napisze jak to widze.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?

Hej ,

Dzieki za odzew.
Mam juz Cleana i chyba jestem zdecydowana hehe.
Ale czy rzeczywiscie jest az tak rewelacyjny jak niektórzy pisza?Slyszalam ze jest to najbardziej" efektywny "spalacz tluszczu .


Clenbuterol jest dobrym srodkiem ale czasami skutki uboczne nawet pierwszego dni uzywania daja sie mocno odczuc.
Aby clen dziala to dieta i ciezkie treningi :P

Buntowniczka21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?

Clenbuterol jest dobrym srodkiem ale czasami skutki uboczne nawet pierwszego dni uzywania daja sie mocno odczuc.
Aby clen dziala to dieta i ciezkie treningi :P


Pytałam z czystej ciekawosci , nie mam zamiaru tego uzywac.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?

W jaki sposob jest najlepiej cwiczyc przy Cleanie? Studiuje dziennie i pracuje wiec nie mam za duzo wolnego czasu a jak juz mam to niestety brakuje sil i motywacji. Narazie moglabym skakac na skakance i chodzic na spacery tj marszem polaczonym z truchtem , potem moze sciagne z domu rower i rolki.Wiem ze to zaden wyczyn ale jak narazie na silownie nie stac mnie hehe .

Jezeli chodzi o diete , kiedys stosowalam Norweska , odpowiadala mi , chodzilam najedzona a i jadlospis jest jako taki z tym ,że teraz troche bym zmodyfikowala . Zaraz napisze jak to widze.


I tu zaczynaja sie "schody" poniewaz na clenie bedziesz tzw zamulona. Wiekszosc osob odczuwa olbrzymie zmeczenie i niechęć do treningow.
Polecam Tobie te ww suplementy np Dyma-Burn ma duza ilosc kofeiny i epfedrynke co podniesie Cie na nogi oprocz tego zmniejsza uczucie glodu.
O trening i diete pytaj sie w odpowiednich dzialach.

Buntowniczka21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?
W diecie na 1 i 2 śniadanie sa jajka . Dieta ta wyjatkowo skutecznie zrazila mnie do jajek wiec zamierzam zminimalizowac ich uzywanie w mojej diecie.Zamiast tego mam zamiar pic koktajl bialkowy.Tak wiec I sniadanie : koktajl plus opcjonalnie kanapka z chlebem pelnoziarnistym i szynka , owsianka , platki typu nestle fit lub musli z melkiem badz jogurtem naturalnym . II śniadanie : koktajl, grejfrut plus opcjonalnie j.w. Obiady: korczak, indyk pieczone bez tluszczu , piers z kurczaka plus rozne salatki , kasza gryczana , ryz brązowy, razowy makaron z owocami i jogurtem naturanym itp Kolacja : jablka , musli, chrupkie pieczywo z dzemem niskoslodzonym .

To tak mniej wiecej.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?
Na ostatni posiłek tylko twaróg :P Pamiętaj o rybach one pomagają gubić tłuszcz.Poza tym produkty wyglądają całkiem dobrze :) na przyszłość zapraszam do działu dieta.
Ps.Jeżeli utrata kg jest dla ciebie ważna to polecam bieganie z rana na czczo :D
  • 0

Buntowniczka21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?

Na ostatni posiłek tylko twaróg :P Pamiętaj o rybach one pomagają gubić tłuszcz.Poza tym produkty wyglądają całkiem dobrze :) na przyszłość zapraszam do działu dieta.
Ps.Jeżeli utrata kg jest dla ciebie ważna to polecam bieganie z rana na czczo :D


Wlasnie chodzi o to ze rano nie mam jak :/ Kiedys biagalam ale wieczorem , pozwalalo mi to m.in rowniez zasnac hehe . co do kg to z 5 moglabym zgubic ale ni8ekoniecznie :D
Dzieki.
A jak wygladaloby dawkowanie Cleana?Kiedys wzielam 3 tablertki aby zobaczyc jak reaguje moj oreganizm , powiem szczerze ze no nie najlepiej bylo , trzesly mi sie rece , na wykladach nie moglam pisac bo i tak bym tego nie przeczytala . Podobno to mija , mam taka nadzieje hehe a jak chlopak mnie przytulal to pytal sie co mi jest , podobno trzeslam sie starsznie "od srodka:,tak mi to wytlumaczyl hehe ja bynajmniej tego nie odczuwalam , tylko te rece , to znacznie komplikuje mi zycie .
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?
Jestes kobieta ( dziewczyna ) i masz niska wage wiec dawka dzienna to 20mcg.
Mozesz uzywac clena w trybie 2dni ON - 2 dni OFF i tak przez 2-3tyg.
Twoje "trzęsące" sie cialo to wynik duzej dawki clena, musisz sprawdzic ile mcg ma jedna tab spotykane sa 20mcg/tab i 40mcg/tab.
PZDR

Buntowniczka21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?
ok a co po tych 2-3 tyg.? Ile powinna trwać przerwa?

Na opakowaniu mam 1 tabl. = 0,02 mg

I kiedy brac? Rano przed sniedaniem po sniadaniu , przed treningiem czy po? Czy to ma jakies znaczenie?
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?

ok a co po tych 2-3 tyg.? Ile powinna trwać przerwa?

Na opakowaniu mam 1 tabl. = 0,02 mg

I kiedy brac? Rano przed sniedaniem po sniadaniu , przed treningiem czy po? Czy to ma jakies znaczenie?


To juz wiemy masz 20mcg/tab, zacznij brac 1tab dziennie do sniadania jezeli bedziesz czula sie dobrze mozesz dolozyc pod koniec pierwszego tygodnia nastepna tab i w tym wypadku brac 40mcg/d ale jezeli bedziesz sie czuc nieswojo pozostan przy 20mcg/dzien.
Cykl powinien trwac 2-3tyg aby wszytsko bylo OKi pod noiec cyklu powoli zmniejszaj ilosc uzywanych tab np jezeli dawka bedzie wynosic 40mcg/d zmniejszaj o 10mcg co drugi dzien np 3tydz pon - 40mcg, sroda - 30mcg, piatek-20mcg, niedz-10mcg i koniec.
Przerwa powinna wynosic 3tyg w tym czasie m,ozesz przejsc na kofeine/aspiryne/efedryne ( efedryna jest dostepna tylko na czarnym rynku ). Okres dzialania tab clena to okolo 36godzin. W razie watpliwosci oczywiscie pytaj :P Pzdr

PS Efedryne mozesz kupic bez recepty w aptece pod nazwa leku Tussipect w tab :)

Buntowniczka21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?
ok, wielkie dzięki :P

Co do Tussi to kazdy student to wie :)

pozdrawiam
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?

ok, wielkie dzięki :)

Co do Tussi to kazdy student to wie :P

pozdrawiam


Zapomnialem ze studiujesz :D
Pozdrawiam i ucz sie dobrze :D

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?
na tusipekt juzwolają recepte w aptece:)
  • 0
Dołączona grafika

Buntowniczka21
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cleanbuterol-czy rzeczywiście dziala i jest szkodliwy?
Dokladnie , Tusi jest na recepte juz ale chyba tylko tabletki , syrop mozna kupic bez problemu z tym ze raczej to nie jest to samo .
Jest cos podobnego do Tusi i jak narazie bez recepty z tym ,że nie bardzo pamietam nazwy , chyba Acodin czy cos w ten desen aczkolwiek nie dam sobie reki uciac .
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024