Skocz do zawartości


Zdjęcie

Osobisty/Personalny trener Długiego Miecza - Wrocław


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_peter danzig
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Osobisty/Personalny trener Długiego Miecza - Wrocław
Witam

Chciał bym zaoferować usługi osobistego trenera fechtunku Długim Mieczem we Wrocławiu. Dysponuję 11 letnim doświadczeniem w aktywnym fechtunku tą bronią. Jako rekomendacja niech służy informacja iż w współuczestniczyłem i nadal uczestniczę w tworzeniu struktur dwóch największych polskich organizacji propagujących Dawne Europejskie Sztuki Walki.
Swoją ofertę kieruję do osób pełnoletnich chcących rozpocząć naukę lub doskonalić posiadane już umiejętności w tej broni natomiast nie maja wystarczającej ilości wolnego czasu tudzież z innych powodów nie chcą uczestniczyć w zajęciach grup zajmujących się ta tematyką.

Więcej szczegółów pod :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
609001659
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Osobisty/Personalny trener Długiego Miecza - Wrocław
Tajemniczo dość...
  • 0

budo_peter danzig
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Osobisty/Personalny trener Długiego Miecza - Wrocław
Nie tyle tajemniczo co ogólnie. Ale szczegóły na Priv.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Osobisty/Personalny trener Długiego Miecza - Wrocław
Ogólnie kiepski marketing niczym żywot Ferdynanda.
Skoro już chciało się tobie ogłaszać przez zakładanie tematu to może warto coś więcej o tych organizacjach fechtunkowych i własnych osiągnięciach w tym zakresie wspomnieć...
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Osobisty/Personalny trener Długiego Miecza - Wrocław
Witka, To Ty ?




Jezeli nie, to przedstaw sie nam:

Imie, Nazwisko, doswiadczenie , na czym opierasz treningi ? jaka metodyka ? trening atletyczny ? itp.
  • 0

budo_peter danzig
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Osobisty/Personalny trener Długiego Miecza - Wrocław
Witam

Dziękuje za konstruktywne uwagi. Pierwotnie chciałem swoje personalia ujawnić osobom zainteresowany poprzez kanał prywatny . Niczego nie chciałem ukrywać ale nie przedstawiłem się celowo z uwagi na pewną specyfikę branży Dawnych Europejskich Sztuk Walki.

Imię: Piotr
Wiek: 33 Lata

Ćwiczę ogólnie pojęty Fechtunek Mieczem długim wg Tradycji Niemieckiej od 2003 roku.
Od 2004 roku współdziałam w strukturach AMA-PL, w 2007 roku współuczestniczyłem w zakładaniu federacji FEDER. W obu Organizacjach do dziś.

Na czym opieram metodykę treningu : na wiedzy zaczerpniętej z materiałów źródłowych przefiltrowanej praktycznie przez lata ćwiczenia Długiego miecza i treningu ogólnorozwojowego ( trening wytrzymałościowo siłowy, dieta itp.).

Trening obejmuje naukę od samego początku ( w przypadku początkujących):

- nauka podstaw długiego miecza ( motoryka poruszania się , motoryka wykonywania podstawowych uderzeń, zgranie pracy nóg z pracą korpusu i ramion)
- nauka techniki wykonywania bardziej zaawansowanych akcji ( uderzenia mistrzowskie , techniki dodatkowe - całość w ujęciu statycznym jak i dynamicznym) trening na tym etapie ma nauczyć przede wszystkim automatycznego wykonywania akcji jak i automatycznego reagowania na zaistniałe sytuacje)
- nauka taktyki prowadzenia walki
- nauka wyczucia czasu i dystansu
-równolegle do powyższych jednoczesne kształtowanie wytrzymałości i siły mięśniowej.

Po krótce to tyle.

Mam nadzieje że teraz moja oferta stała się bardziej przejrzysta. W przypadku dalszych pytań w miarę możliwości odpowiem.

Pozdrawiam
Piotr
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Osobisty/Personalny trener Długiego Miecza - Wrocław
wiesz Piotrze, urealniła. nie lubimy oszolomów. powodzenia.

jeżeli ktoś chce się popastwic merytorycznie nad ofertą, zapraszam ;-) . autorowi pomoże merytoryczna dyskusja.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024