Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znalazłem ciekawy komunikat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_-tadeusz-
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Znalazłem ciekawy komunikat
Oto jego treść: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Co o tym sądzicie?
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Znalazłem ciekawy komunikat
Są trzy organizacje na świecie które twierdzą że są tym właściwym ITF. Wiedeń, Pyonjang i Ottawa. Najbardziej się liczy austriacka. A Nycek przestałby się w końcu wygłupiać i wziąłby się za jedną sztukę czy sport a dobrze.

Poza tym pan Nycek za tekst na stronie może zostać pociągnięty do odpowiedzialności prawnej. PZ Taekwon-Do jest prawnie usankcjonowany w Polsce. A to że w Kanadzie Choi Yung Hwa wygrał proces o niczym nie świadczy.

Podsumowując: bełkot i pobożne życzenia.

Poza tym to dość typowe działanie PFDSZiSW - skłócić i grozić procesami.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Znalazłem ciekawy komunikat
Trochę śmiesznie się zrobiło, bo po rozłamach ITF z grubsza podzielił się na frakcje określane jako wiedeńską, północnokoreańską i kanadyjską. Obecnie wiedeńska ma siedzibę w Hiszpanii, północnokoreańska w Austrii, a kanadyjska w Wielkiej Brytanii ;)

Tak w ogóle to szkoda, że komuś chce się brnąć w takie oświadczenia, zamiast robić swoje. Póki co też proponuję poczekać na jakieś informacje o rzekomo wygranych procesach - kiedy robiły to inne federacje ITF, zamieszczały na stronach odpisy wyroków sądowych, linkowały do stron z takowymi. Dzięki temu np. można sobie przeczytać wyrok uchylający zastrzeżenie znaku ITF w Kanadzie przez GM Choi Jung Hwa. Tutaj nie ma nic takiego, jest tylko napisany z błędami komunikat organizacyjny.
  • 0

budo_-tadeusz-
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znalazłem ciekawy komunikat

Najbardziej się liczy austriacka.


W jakim kraju?

A Nycek przestałby się w końcu wygłupiać i wziąłby się za jedną sztukę czy sport a dobrze.


No fakt, to mortal kombat kalaki nie wygląda dobrze na jego stronie o Taekwondo.

Poza tym pan Nycek za tekst na stronie może zostać pociągnięty do odpowiedzialności prawnej. PZ Taekwon-Do jest prawnie usankcjonowany w Polsce. A to że w Kanadzie Choi Yung Hwa wygrał proces o niczym nie świadczy.


Na razie to twierdzi, że sami będą pozywać. Może lepiej poczekać. :)


Gizmo, z tych rzekomych wyroków to nic nie wniknęło. Wiele razy słyszałem:
- wygraliśmy proces, Koreańczycy muszą oddać siedzibę.
- ale z tego co wiem nie oddają jej.
- przegrali i nie chcą się wynieść.
- wyobrażasz sobie, że w Austrii ktoś wygrywa proces o nieruchomość, ma prawomocny wyrok, nielegalny lokator nie chce się wynieść i policja rozkłada ręce?

Więc te sukcesy w sądach można sobie w buty włożyć.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Znalazłem ciekawy komunikat
I właśnie na słyszeniu to się opiera. Ktoś słyszał, powiedział, przekazał. Jak widzę konkretny papier z sądu to nawet wiedząc, że zostaje złożona apelacja, mogę śledzić, co się dzieje. Co do organizacji GM Choi Jung Hwa, to jedyny wyrok, jakiego odpis czytałem, dotyczył [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Znalazłem ciekawy komunikat
O wartosci organizacji swiadcza nazwiska osób w niej będących ... komunikat komunikatem ... kazdy sobie moze napisac ... a w organizacji nikogo znaczacego ... :cool:
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Znalazłem ciekawy komunikat
Nycek?

Zapomniałem już prawie gościa, ale czy to ten, który w telewizji mówił, że od machania pałkami wpada w trans i uzyskuje jedność z wszechświatem, oraz napisał kiedyś, że "Combat Kalaki stworzyli 20.000 lat temu pierwotni Filipińczycy pod wpływem nauk doktora Andrzeja Bryla" (tak mu jakoś wyszło :) )?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024