Skocz do zawartości


Zdjęcie

Staż międzystylowy sztuk walki 16.11.2013.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomo69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Staż międzystylowy sztuk walki 16.11.2013.
Dnia 16.11.2013 odbył się w Warszawie staż szkoleniowy "Meeting Mistrzów". Na zaproszenie VS Ryszarda Jóźwiaka przybyli:
Jacek Chęciński 8 dan Keisatsu Jitsu ze Szczebrzeszyna,
Mirosław Boguski 6 dan Karate Shotokan,
Andrzej Szuszkiewicz Mistrz Wing Chun Kung Fu i ekspert Qi Qong,
Ryszard Gibczyński 5 dang Viet Vo Dao,
Tomasz Marszałek 5 dang Viet Vo Dao.
Staż rozpoczął Sifu Andrzej Szuszkiewicz tematem techniki Qi Qong w sztukach walki, następnie Mistrz Jacek Chęciński zaprezentował techniki samoobrony charakterystyczne dla swojego systemu. Pierwszy blok szkoleniowy zakończył autor prezentując Viet Tai Chi - formy Bai Di Xa (8 technik oddechowych) i Ngu Bo (5 meridianów).
Po przerwie Shihan Mirek Boguski zmęczył uczestników treningiem szybkościowym i na koniec VS Ryszard Gibczyński zademonstrował techniki walki nożem. Na stażu było prawie 40 osób, impreza odbyła się jak zwykle w przyjacielskiej atmosferze. Planujemy, aby taki staż międzystylowy odbywał się cyklicznie i aby odwiedzało nas coraz więcej Mistrzów. Dobrze było spotkać się z przyjaciółmi, szczególnie z Andrzejem Szuszkiewiczem, z którym nie widziałem się 8 lat. No cóż, zaproszenie do Krakowa jest, pozostaje tylko znaleźć trochę czasu i odwiedzić gród Kraka i salę, w której ostatni raz byliśmy w 2005r. z GM Phan Hoang. Dziękujemy wszystkim Mistrzom i uczestnikom za przybycie :) .
  • 0

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż międzystylowy sztuk walki 16.11.2013.
Podziękowanie

Drodzy Przyjaciele,
Dziękuję za szczere kondolencje dla mnie i mojego syna Krzysztofa. Sobota był dla
nas bardzo ciężkim dniem. W Ełku chowaliśmy mamę Krzysztofa, moją pierwszą zonę, która zginęła tragicznie w czwartek, zabita przez pijanego kierowcę.
Wasza postawa to prawdziwa droga budo , gdzie liczy się przyjaźń, gdzie ważniejsza jest pomoc bez względu na koszty. Jeszcze raz dziękuje Wam za przybycie, pomoc w stazu i jak zwykle wytworzenie przyjacielskiej atmosfery.
  • 0

budo_k.biadun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż międzystylowy sztuk walki 16.11.2013.
W imieniu członków HT, naszego klubu w Wołominie oraz swoim własnym, pragnę wyrazić szczere kondolencje oraz głębokie wyrazy współczucia dla Ryszarda i Krzysztofa - to naprawdę wielka tragedia. Mam nadzieję, że sprawca poniesie adekwatną karę do swojego czynu, chociaż na pewno życia to mamie i żonie nie zwróci.

Trzymajcie się w tym trudnym życiowym momencie

K.B
  • 0

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż międzystylowy sztuk walki 16.11.2013.
Dziękuję za kondolencje w swoim i rodziny imieniu
Ryszard Jóźwiak
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024